וילון רומי הוא וילון עם מראה קווים ישרים ונקיים. הוילון עולה ויורד עם מנגנון שרשרת, מנגנון חוט או בהפעלה חשמלית.
קיימים שני סוגי תפירה  שהם רומי רך {ללא חפים בבד} ורומי קלאסי.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

כולנו רוצים מפעם לפעם לרענן את מראה הבית שלנו, בין אם מדובר בשיפוץ כולל, ובין אם מדובר במשהו צנוע יותר. שינויי חזות הבית יכולה להעניק לנו תחושת רעננות כללית, ולהחזיר לבית שלנו את הניצוץ שאבד עם השנים. למרות שניתן לחשוב שהוספה או החלפה של וילונות הבית כמעט ואיננה משפיעה על מראה הבית, הרי שזוהי טעות. הוספת וילונות רומאים יכולה לשנות את המראה של ביתנו באופן ניכר, ולהוות את ההבדל בין עיצוב מוצלח לעיצוב שאינו מוצלח. מוצרי הצללה קיימים במגוון רחב מאוד של דגמים וסגנונות, שיכולים להשתלב בצורה נפלאה בכל בית, ולהעניק לו מראה עוצר נשימה.

קצת רקע וילונות רומאים

 

הנזכר לעיל הוא וילון שהשליטה בו מתבצעת באמצעות משיכת חוט. מוצרי הצללה כוללים את שני האלמנטים החשובים ביותר אליהם יש להתייחס ברכישת וילונות נוחות שימוש ומראה מרהיב. מנגנון השליטה של מוצר זה מאפשר לנו לקבוע בדיוק את הגובה אליו אנו מעוניינים שהווילון יגיע. למנגנון השליטה הייחודי ישנה גם השפעה מכרעת על המראה הייחודי שלהם. כאשר נמשוך את החוט כלפי מטה הווילון יתקפל בצורה המזכירה במידת מה מניפה מקופלת. המראה המניפתי מייחד את הווילונות הרומאים מווילונות אחרים ומשרה אווירת יוקרה על החדר כולו.

 

כאשר מדובר על מוצרי הצללה אלה, הדיוק, הוא זה מה שחשוב בעיצובם. יש למצוא פרודקטים מסוג זה, אשר יוצרו באיכות ורמה גבוהה. יש לבדוק, כי הכפלים והתפרים שיהיו מדויקים ומורכבים נכון. התפירה הקלאסית של הוילון הרומאי, היא לבטח מוכרת לכולנו והיא מתבצעת במרווחים קבועים לאורכו ובקווים ישרים. תפירה קלאסית מהסוג הזה, מגיעה בסוגים האיכותיים של וילונות מסוג זה. יש למצוא חנויות המוכרות מוצרים איכותיים או יצרניות ומשווקות בעלי שם המחזיקות במותגים הידועים ביותר של פרודקטים אלה. בחברתנו, ניתן למצוא, מגוון רב של מוצרי הצללה כגון – וילון רומאי בסגנון אוסטרי שהוא רומנטי יותר ומתאים במיוחד, לחדר הסלון או השינה. הנ"ל, הינו בעל סרט כיווץ והתפירה היא בסגנון גל על בדים רכים ועדינים.

 

התאמת וילונות רומאים

 

כאמור, ישנם אין ספור אפשרויות לבחירת וילון זה. החל מבדים בעלי מראה עשיר קלאסי המתאים לבתים המעוצבים בסגנון כפרי, ועד לעיצובים נקיים וחלקים שיכולים להתאים באופן נפלא לקו העיצוב המינימליסטי, המאפיין את העיצוב המודרני. בבואנו לרכישה, חשוב שנזכור, שלמרות חשיבותם, אלה הם אביזר משלים בעיצוב ביתנו. לכן, חשוב מאוד שנתאים את המוצרים אותם אנו רוכשים לקו העיצובי שמאפיין את החלל בו הוילונות ימצאו. מרשימים ככל שיהיו, הם יראו כמו נטע זר במידה והם לא יתאימו לקו העיצובי של החלל בו הם נמצאים.

 

בדקו את טיב המוצר

 

משתנה נוסף אליו יש להתייחס כאשר אנו רוכשים  וילונות הוא העלות. למרות שניתן בקלות להתפתות ולבחור בווילונות זולים, חשוב מאוד לבדוק את טיבם הווילונות שאנו מעוניינים לרכוש. כמובן שלא תמיד המוצר היקר יותר הוא גם טוב יותר, אך מחיר זול מדי צריך להדליק לנו נורה אדומה באשר לאיכות החומרים ואיכות הגימור של הווילון אותו אנו בוחנים. שורה תחתונה, בבואנו לרכישה חשוב לא להתפתות אחר המוצרים הזולים ביותר, אלא לחפש אחר מוצרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.

 

מוצרי הצללה של חברת קאירי

 

חברת קאירי היא מהוותיקות בתחום ומתמחה בעיצוב וייצור וילונות במגוון רחב של דגמים ובאיכות ללא פשרות. החברה מספקת מענה לכלל צרכי ההצללה תוך שימת דגש על מציאת פתרונות חכמים ויצירתיים. אז בואו עוד היום אלינו לסניף ותיהנו ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר, ומשירות מקצועי ואדיב שלא ניתן להתחרות בו.

 

עוד מקאירי וילונות: למידע נוסף ולקטלוג של וילונות גלילה במגוון רחב וייחודי