וילון סאן סטריפ הוא וילון ייחודי המאופיין במראה נקי, עשוי משני שכבות של בד רשת ובד אטום.ניתן לווסת את כמות האור הנכנס דרך הוילון ע"י שינוי יחס החפיפה בין השכבות.
זהו וילון בד עם יתרונות של פריס, פטנט יחודי לאורגון. הסאן סטריפ עולה ויורד עם מנגנון שרשרת וניתן גם להפעלה חשמלית.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

יש בשוק העיצוב "וההום סטיילינג", כל כך הרבה סוגי וילונות, עד כי קשה לבחור. יש לחשוב על הסגנון של הבית ועל הציפיות שלכם מהווילון, אם אתם מעוניינים בווילון להצללה בלבד, או לעיצוב הצללה ועוד. וילונות סאן סטריפ, משלבים כמה יתרונות של שליטה באור התריס ויופי של ווילון. עם שתי שכבות הבד של ווילונות מסוג זה, ישנו איזון מושלם בין עיצוב ופרקטיות. בגלל שהווילונות מסוג של סאן סטריפ, עשויים משתי שכבות, כל שכבה, מכילה פסי רשת שקופים ופסי בד אטומים. באמצעות קביעת מידת חפיפה בין הפסים השקופים, לבין האטומים. ניתן לקבוע את רמת האור הרצויה לכם. ניתן לכוון את מידת ההצללה הרצויה וכן, את מידת הסתרה, במצב פתוח שבו, נאסף הווילון בשלמותו אל תוך המסילה המעוצבת לבין מצב סגור, שמסנן את האור ומקנה הרגשה של פרטיות מלאה.

  • Thumbnail title

    Thumbnail description

לאחרונה, יש שימוש רב בסוג של ווילונות סן סטריפ, מדובר על שילוב מהפכני בין ווילון בד, בעל מראה אלגנטי לבין היכולת לכוון בצורה מושלמת ועדינה, את רמת ההצללה של החדר, כפי שניתן לבצע באמצעות תריסים. וילונות מסוג סן סטריפ, מגיע במגוון רב של בדים, הכוללים בדי הצללה המסננים את האור הנכנס. ניתן למצוא גם האפלה מוחלטת בווילונות אלה באמצעות בדים אטומים ומסילות תחתונות מיוחדות, המאפשרות האפלה מוחלטת בווילון. הבדים של ווילונות מסוג סן סטריפ, ארוגים במרקמים שונים ומי שירכוש ווילונות אלה בחנויות ידועות שמוכרות מותגים ידועים של וילונות, ייהנה מווילון שקל לתחזק ולתפעל ובעל עיצוב מיוחד שאין שני לו.

 

ווילון פרקטי לשימוש מושלם

 

ווילונות סן סטריפ, משתלבים נהדר, גם במשרדי הי טק, ניתן למצוא ווילונות אלה, בגימורי אלומיניום בכל חלקיו של הווילון, אם מהמסילות התחתונות ועד בשרשראות. תוכלו לרות בשרת , תמונות של ווילונות מסוג זה ולהתרשם מהמבחר הרב שיש לחברתנו להציע. ניתן להתאים ווילונות אלה לכל חלל בבית ובמשרדים ובתי העסק השונים.

 

מגוון של צבעים ועיצובים בווילונות מרהיבים מסוג סאן סטריפ

 

מי שמעוניין בהתאמה ש צבעים או סגנון של וילונות סאן סטריפ, יוכל למצוא מגוון רב של דגמים וחומרים שיאפשרו בחירה והתאמה עיצובית של 62 גוונים שונים, שלושה רוחבי פס וכן, מבחר חומרי גלם מתקדמים. בדרך זו, תמיד תוכלו למצוא את הווילון שתמיד חיפשתם. קל מאוד להתקין ווילון מסוג סן סטריפ. ההתקנה מתבצעת בקלי קלות על הקיר או התקרה ומתאימה לכל חלון בו תהיו מעוניינים להתקין ווילונות אלה. ישנן פונקציות של הווילון, כמו למשל, הווילון, מאסף בשלמותו לתוך מסילה שהיא בעצם קסטה סגורה ודקורטיבית, שיש בה מקום לכל הווילון. הקסטה, הינה קומפקטית ומהווה בעצמה, מרכיב עיצובי שמחמיא לעיצוב הווילון. רוב הקסטות, מגיעות כמובן בצבעו של הווילון. סינון האור ברכות, הוא אחד היתרונות הרבים של וילונות סאן סטריפ. אם מגדיר נכון את הווילונות הללו, נאכל לומר, כי הם שילוב מהפכני של בד אלגנטי יחד עם כוון בדרך מדויקת ועדינה של האור או הצל.

 

המילה האחרונה של עולם הווילונות

 

ניתן למצוא מגווון רב של בדים בבחירה של וילונות סאן סטריפ. ישנם בדים בהירים, כהים שמסננים ברכות את האור הנכנס אל החדר. שילוב הגוונים של הבדים עם שילוב של פסים דקורטיביים, יהפכו את הווילון למקורי, מעניין ומעוצב יותר. ווילונות אלה, יוכלו להתאים לחדרי שינה, חדר עבודה וחדרי טלוויזיה, ששם יש יותר צורך לכוון או להצליל את החלל. וילונות מסוג סן סטריפ, הם אחד המוצרים שכאשר אנשים מגלים אותם הם יאמרו :"איך לא גילינו אותם קודם..?" ניתן למצוא כמה מצבים של ווילונות אלה, כגוון: מצב פתוח, מצב ביניים ומצב סגור ישנה אף אפשרות להזמין ווילונות מסוג סן סטריפ, בהפילה ידנית או חשמלית. מי שאינו מכיר את הדגם, יוכל לגלוש באינטרנט ולהתרשם ממגוון הדגמים, הבדים והצבעים שיש לווילונות יעילים אלה להציע.

 

עוד מקאירי וילונות: למידע נוסף ולקטלוג של וילונות בד מעוצבים במבחר דגמים