אצלנו בקאירי וילונות ישנם וילונות גלילה במגוון סוגי בדים חלקים, מודפסים, בדי האפלה ובדי הצללה.
בדי ההצללה הינם בדים המסננים את קרני השמש אך מאפשרים חדירת אור אל תוך החדר גם כאשר הוילון סגור. בדי ההאפלה הינם בדים אטומים המאפילים את חלל החדר כאשר הוילון סגור.
קיימים גם בדי רשת המאפשרים לסנן את קרני השמש ובו זמנית ניתן להביט דרכו החוצה ולהנות מהנוף. ניתן לקבל את הוילונות בהפעלה ידנית או בהפעלה חשמלית.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

אחד מסוגי ההצללה הנוחים יותר לשימוש הם וילונות הגלילה. מדובר על סוג של מוצרי הצללה שהפך להיות מאוד פופולרי. מערכת השליטה של וילון זה, הינה פשוטה ואפשר לתפעל בכל גיל וללא מאמץ. משיכה קלה בחבל והגלגלת, הווילון יעלה או ירד.. ניתן בקלות, לשלוט בכמות האור או ההצללה הרצויה, באמצעות וילונות מסוג גלילה. קל לאחסן את מוצרים הללו, כאשר הם מורמים, הם נכנסים במכלית קטנה הנקראת קסטה. מי שמעוניין, יוכל למצוא וילונות חלקים, עם הדפסים שיכולים להתאים, לחדרי שינה, חדרי ילדים, חלל המטבח ועוד. האווירה, תהיה מעניינת וחמה בחללים בהם יותקנו פרודקטים מסוג גלילה. מומלץ לרכוש את המוצרים הללו בחנויות שמוכרות מותגים ידועים של מוצרים להצללה מסוג גלילה וסוגים ידועים אחרים.

 

וילונות גלילה גם במשרדים

 

על מנת שלמשרד יהיה חזות מעניינת ומזמינה יותר, בחברתנו, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לגבי מוצרים להצללה מסוג גלילה. על מנת שהמשרד לא ישדר רשמיות כבדה, אין כמו להתקין מוצרי הצללה מסוג גלילה, אשר יחדירו אור טבעי על פי הצורך במשרד. אור יום בריא ויעיל לעובדים וזו הסיבה שרבים מבעלי המשרדים, מעדיפים דווקא פתרונות הצללה קלילים יותר.

וילונות גלילה הם אחד מסוגי הוילונות המוכרים יותר. בעבר, מוצרים אלה היו משעממים במראם, הם היו עשויים משלבי עץ וחבל או משלבי פלסטיק. היום, ניתן למצוא עיצובים מיוחדים של המוזכר לעיל במגוון רחב של חומרי גלם עדכניים ומרשימים. בהרבה וילונות מסוג גלילה, ניתן למצוא מנוע חשמלי המגיע עם שלט רחוק כך שתוכלו להפעיל אותם מכל מקום בבית .המראה היום של וילונות אלה, הוא הרבה יותר מתוחכם ואלגנטי. ניתן למצוא סגנונות שונים של תריסי גלילה כמו למשל סגנון כפרי, קלאסי או מודרני. ניתן לשלוט בצל ובאור באופן מדויק ביותר תוך כיוון השלבים של ווילון הגלילה. שלבי הווילון גלילה, מנוקבים לאורכם, מה שמאפשר בעת פתיחה חלקית חרכים שמעניקים צל נעים אך, מכניסים כמות מספקת של אור ואוויר. הקדמה והטכנולוגיה היום, גרמו ללא ספק הפעלה נוחה ושימוש פרקטי בתריסי הגלילה. במשרדים רבים, ניתן למצוא וילונות מסוג זה העשויים מאלומיניום, מה שמקנה מראה של משרד הי טקיסטי מעניין בעל סגנון מודרני, האופייני כל כך למשרדים.

 

היכן ניתן להתקין וילונות גלילה?

 

יש לציין, כי מוצרי הצללה מסוג גלילה מעצבים את חלל הבית ויכולים להשרות אווירה חמימה בסלון, היות וישנם מוצרים להצללה העשויים מבדים אלגנטיים שמשרים אווירה נעימה בסלון. גם במטבח, ניתן להתקין פרודקטים אלה וכן, בחדר האמבט למראה מעוצב ונינוח יותר שמקנה גם אלגנטיות גם בחללים אלה של הבית. ניתן להשיג וילונות בשלל צבעים, בבדי רשת המאפשרים סינון של קרני שמש אולטרה סגוליות. הבד של הנ"ל נכרך סביב צינור האלומיניום בקטרים שונים, כך שניתן להתאים אותם על פי המשקל והגודל של הווילון. ניתן להפעיל את אלה, באמצעות שרשרת ידנית שעשויה מפלסטיק או מתכת. מוצרים מסוג זה מיועדים לתלייה בתקרה או על משקוף או נישות שונות בבתים, משרדים או מקומות ציבוריים כמו למשל מוסדות שונים. סוגי הבדים של וילונות אלו, הם רבים ומגוונים, כך שניתן למצוא בדים חלקים, בהדפסים שונים ודוגמאות מרהיבות, מה שיגרום לחללים חשובים בבית להיראות מעוצבים. מוצרי הצללה אלה עשויים מבד מעומלן, או בד האפלה ובדי רשת. ניתן לשלוט בווילון בהפעלה חשמלית באמצעות שלט רחוק.

 

מוצרי גלילה מבית קאירי

 

אחד מהחנויות הבולטות יותר שבהן תוכלו למצוא את וילונות הגלילה על כל סוגיהם, כמו פלסטיק, עץ, מתכת, ידניים או חשמליים, מגוון עשיר של כל סוגי ההצללה ועוד סוגים מרהיבים, רק בחברת קאירי. החנות מנוהלת כבר במשך שני דורות וניתן למצוא ייצור מקומי, חברות ידועות כמו אורגון וכן, יבוא של בדים איכותיים מחו"ל. המעצבים של חברת קאירי, יוכלו לתת לכם את הייעוץ המקצועי ביותר לגבי מוצרי ההצללה שיתאימו לחללי הבית שלכם. כדאי להגיע עם מידות מדויקות ואפילו עם תמונות מהטלפון החכם שלכם, כך שלמעצבים יהיה מושג להתאמה הטובה והנכונה ביותר של סוגי ההצללה לבית או למשרד שלכם.

 

לחצו פה למידע נוסף ולקטלוג של וילונות לבית במגוון רחב של עיצובים