תריס הונציאי הוא אחד המוצרים הקלאסיים והנפוצים ביותר בתחום כיסוי החלונות.מאפשר שליטה מירבית על כניסת האור לחלל החדר.
קיים ברוחבים שונים של השלבים.הפעלה באמצעות מגוון מנגנונים נוחים ואמינים בהפעלה ידנית או חשמלית.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

מי שמכיר את התריס הוונציאני, יודע כי הוא נקרא גם ווילון וונציאני. ניתן למצוא את הווילון בחומרי גלם טבעיים כמו עץ, המתאימים לסגנון כפרי של עיצוב וכן מאלומיניום, המתאים יותר לעיצוב הי טק של משרדים רבים. ניתן לעצב את הבית עם ווילונות ונציאנים בחללים רבים כגון המטבח, חדר השינה, משרדים ועוד. ניתן להשיג הצללה מלאה וכן חלקית באמצעות כיוון לפי מידת האור הרצויה לנו. מי שיש לו חלון ללא תריס, ווילון ונציאני, יוכל להוות פתרון שיהיה גם תריס וגם וילון להצללה מושלמת. כאשר מתכננים לרכוש ווילונות, אם לבית, למשרד או לעסק, יש לחשוב על התועלת, הפרקטיות, העיצוב המתאים וכמובן המחיר.

תריסים וונציאנים המצאה של ה-118

מי שאינו יודע ווילון ונציאני הומצא כבר ב-118 והשימוש בו החל בצרפת. במשך השנים, התריסים החלו להופיע במדינות שונות בעולם הם הפכו להיות פופולריים גם בישראל. ניתן להזמין תריסים וונציאנים בכל מידה ולהתאימם לחלונות, נישות, קיר זכוכית ועוד. ניתן למצוא דגמים, המיועדים להאפלה מוגברת של החללים השונים, מה שיגרום גם לשימוש מופחת בחשמל. עיצוב זה של תריסים הוונציאנים, יכול להתאים למגוון בגנונות. אם סגנון הבית שלכם הוא כפרי, תוכלו למצוא תריסים ונציאנים העשויים מעץ, מה שיוסיף לאווירה החמה והמיוחדת של תריסים אלה. אם הבית שלכם הוא בסגנון מודרני מובהק, ניתן למצוא תריסים מסוג זה העשויים מאלומיניום ובמגוון צבעים שיתאימו לכם בבית או בעסק.

ייעוץ ובחירת תריסים ונציאנים

על מנת למצוא את הווילונות הטובים והאיכותיים ביותר, תוכלו לחפש בחנויות ידועות המוכרות ווילונות מכל הסוגים והדגמים. חברתנו, מציעה לכם מגוון עשיר ורב של ווילונות וניתן למצוא אצלנו גם ווילון ונציאני שיתאים לעיצוב החלל שלכם. נשמח לייעץ ולהעניק לכם הכוונה לבחירה מוצלחת של הווילונות. ניתן למצוא את הווילונות הוונציאנים כהפעלה ידנית או חשמלית. הגודל של הווילונות יתאים לכל סוגי מפתחי החלונות ודלתות הזכוכית. תכנון יעל של הווילונות הוונציאנים, עשוי לשפר מאוד את העיצוב אם בבית או במשרד ואנו נשמח לשרת אתכם ולענות לכם על כל שאלה.