וילון הסילואט מאפשר שליטה גבוהה ברמת ההצללה של החדר.זהו וילון בד המתפקד כתריס.
הסילואט מאפשר לכם לכוון את רמת ההצללה בפנים החדר ואת רמת ההסתרה של החדר מן החוץ תוך שמירה על מראה מעודן ונקי.ניתן לקבל בהפעלה ידנית או חשמלית.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

אחד מהווילונות האלגנטיים יותר, הוא ווילון סילואט. ווילון זה, מתאים במיוחד לסלון ולחדרי השינה לווילון המיוחד הזה, ישנן שתי ואריציות, הראשונה היא הצללה והשנייה האפלה מוחלטת. ניתן להתאים את ווילונות הסילואט, למפתחים שם גדולים במיוחד והם עשויים משתי שכבות של בד, האחד הוא טול והשני בד הצללה, או האפלה. איסוף הווילון מתבצע לתוך מחסנית מיוחדת, הנקראת אף "קסטה" אשר בנוי בצורה דקורטיבית. ניתן למצוא את ווילונות הסילואט במגוון של מנגנוני הפעלה, אם ידניים או אם חשמליים. מדובר ממש על אותם וילונות שנחשבים לסוג האלגנטי והמודרני גם יחד. מי שמעוניין במערכת הפעלה חשמלית של ווילונות מסוג סילואט, המנוע פועל במתח נמוך. ניתן למצוא רכות עיצובית וחדשנות אופנתית, בהתקנת ווילונות מסוג זה.

  • Thumbnail title

    Thumbnail description

ווילון מסוג סילואט – העתיד כבר כאן

ווילון סילואט, הנו שלוב מהפכני בין ווילון בד בעל מראה אלגנטי, לבין היכולת לקביעה של רמת ההצללה הרצויה של החדר, כלומר מדובר על ווילון שהוא מהווה גם תריס, כמו הווילונות הוונציאנים. ניתן לשלב ווילונות אלה בקלות, באמצעות בית חכם. ווילונות מסוג סילואט, מסננים את קרני השמש ומכניסים אור רך ונעים לבית, מה שמקנה אווירה נעימה והצללה מושלמת. האפשרות של שינוי זווית הבדים מעניקה שליטה מוחלטת, ברמת ההצללה. מי שמעונין, יכול לקבל את הווילונות מסוג סילואט ע אופציית האפלה, כלומר כ-85% מהאור החודר לחלל. תוכלו למצוא את הווילונות מסוג סילואט בגוונים פסטלים רכים אופציית ההאפלה של ווילון זה, עשויה להתאים לחדר שיש בו מקרן להאפלה מוחלטת.

עיצוב מושלם של ווילון סילואט

ווילון סילואט, מגיע עם שני שכבות של בד שקוף שביניהן מחוברים שלבים העשויים מבד בצורת האות S הווילון הינו סוג של ווילון גלילה ונאסף לתוך מכלית מסוג קסטה. בחברתנו, העוסקת שנים רבות בתחום הווילונות, תוכלו למצוא מגוון רב של ווילונות מכל הסוגים ומגוון של חומרי גלם. נשמח לייעץ לכם ולהתאים לכם את הווילון שיתאים לחללים השונים של הבית. את ווילון מסוג הסילואט, ניתן לקבל בהפעלה ידנית, כאשר ישנו מיתר שבאמצעותו מפעילים את הווילון או באמצעות מנוע חשמלי. יש לציין, כ המסילות והמיתרים, מותאמים לגווני הבד שממנו עשוי הווילון.