וילון ורטיקלי הינו וילון הסטה המהווה פיתרון מצוין לויסות כמות האור על ידי הזזה של שלבי הבד.קיימים בדי הצללה ובדי האפלה.
לבחירתכם מבחר עיצובים המתאימים לכל סגנון ומבחר בדים שיעניקו מראה רך ונעים.ניתן להתקין על קשתות, צורות אלכסוניות.
הוילון הורטיקלי נפתח על ידי חוט משיכה והסטת השלבים מתבצעת ע"י סיבוב השלבים באמצעות שרשרת.ניתן לקבל גם בהפעלה חשמלית.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

היום, ניתן למצוא שלל רב של וילונות, מכל הסוגים, חומרי הגלם וסגנונות מרהיבים. אחד הווילונות שהפך לאחרונה, להיות פופולרי יותר הן במשרדים והן בבתים הפרטיים הוא ווילון וורטיקלי. מדובר על ווילון אנכי, בעל שלבים, הניתנים להסטה. שלבים אלה, מאפשרים שליטה מלאה באור וכן, ברמת הפרטיות הרצויה לנו. הווילון הוורטיקלי, מיועד גם להצללת דלתות זכוכית ומפתחי חלונות בכל הגדלים.. ניתן למצוא מבחר רב של בדים רכים המעניקים אווירה נעימה. מי שמעוניין, ניתן להשיג את הווילון הוורטיקלי במרקם פלסטי שמתאים במיוחד, לחדרי רחצה. היות וישנם מרקמים וגוונים שונים, ניתן להתאים את הווילון הוורטיקלי למגוון רב של חללים בבית.

  • Thumbnail title

    Thumbnail description

ווילון המתאים לעיצוב מודרני

 

עד לפני כמה שנים, ווילון ורטיקלי, היה מתאים במיוחד למשרדים, היום, כבר ניתן לראותו בבתים רבים בעלי סגנון מודרני. את הווילון הוורטיקלי, ניתן אף לראות כחלק מהמערכת של בית חכם, כי הוא ניתן להפעלה חשמלית באמצעות שלט או מתג. מי שמעוניין, יכול לבחור בהפעלה ידנית או חשמלית. השימוש בווילון זה, הפך להיות נפוץ, בגלל קלות ההפעלה שלו מרחוק, למי שבוחר בהפעלה חשמלית. שימוש בבדים אטומים בווילון מסוג זה, גורם גם להאפלה מוחלטת למי שמעוניין. יש לצין, כי המסילה של הווילון הוורטיקלי היא בולטת, אך ניתן לבקש את הסתרת המסילה, למי שמעוניין. ניתן לשחק עם כמות האור ביתר קלות, כאשר מתקינים ווילון אנכי. ישנה נוחות מרבית בווילון זה ומי שאוהב סגנון מודרני, ווילון זה, יתאם לו ככפפה ליד.

 

ווילון שהוא גם תריס

 

יש לציין, כי ווילון ורטיקלי, יכול לשמש כתריס. הגמישות בהזמנת הווילון עשוי להוות פתרון נהדר, לחלונות בעלי קשתות, כך שניתן להתאים מסילה עגולה או אליפטית לחלונות השונים המסוגננים בצורה זו. בחברתנו, תוכלו למצוא מגוון רב של ווילונות וורטיקליים, העונים על כל סוגי המפתחים, חומרי גלם שונים ודוגמאות וגוונים מרהיבים. אצלנו תמצאו את החידושים העדכניים ביותר ונשמח לשלוח מתקין מקצועי מחברתנו, אשר יתקין לכם את הווילונות. ישנה אמירה מיוחדת, בסגנונות השונים של הווילונות הוורטיקליים ובחברתנו, משמח לייעץ ולהתאים לכם את הווילונות שיגרמו לעיצוב מושלם בחללים השונים, הן של הבית והן של המשרד.