וילון דואט מאפשר אור מסונן בפיזור אחיד ומרוכך.מיוצר מבד פוליאסטר בעל מראה רך ועדין,כמו כן יתרונות נוספים לדואט מלבד סינון האור: בידוד אקוסטי ובידוד תרמי.
לדואט ישנם אפשרוית פתיחה מגוונות כגון: פתיחה מלמעלה כלפי מטה (top-down bottom-up) ושילוב הצללה והאפלה (Comby-Shade).ניתן לקבל בהפעלה ידנית או חשמלית.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

מי שמעוניין לבצע שינוי בסגנון ההום סטיילינג, יודע, כי ניתן להתקין גם ווילון דואט, אשר עשוי מפוליאסטר והוא בנוי ומורכב, כחלת דבש. ווילון זה, יעיל במיוחד בבידוד נגד חום וקרינת השמש. ווילון זה, מבודד גם מהבחינה האקוסטית, כלומר מבודד רעשים. בגלל גמישותו, הוא עשוי להיות מענה מצוין לחלונות ומפתחים, אשר יש להם צורה הנדסית ובגלל איסופו החסכוני, הוא עשוי להיות מתאים במיוחד, עבור מפתחים קטנים. היכולת של ההצללה בווילונות אלה, היא גבוהה במיוחד, כי הציפוי הפנימי של הווילון, העשוי מאלומיניום, מהווה חוסם בפני קרני השמש. יש לצין, כי ווילון זה, דוחה כתמים ואבק והוא עשוי להיות נהדר כווילון עבור חלונות המטבח. באמצעות הסטה פשוטה, ניתן לשלוט בכמויות האור. יש לציין כי המראה של הווילונות הללו, הינו יוקרתי והבדים שמהם עשויים וילונות יוקרתיים אלה, הם איכותיים.

  • Thumbnail title

    Thumbnail description

ווילון החוסך באנרגיה

בגלל המודעות שלנו לאיכות הסביבה והרצון שלנו לחסוך, מיותר לציין, כי ווילון דואט, חוסך באנרגיה, כגון מיזוג או חימום החללים בו הוא מותקן. מי שיש לו עליית גג עם "חלונות קוקייה" , יוכל בהחלט למצוא ווילונות דואט שיתאימו לחלונות אלה. ווילונות מסוג דואט, עוברים ציפוי מסוג Topar שהוא ציפוי ייחודי הדוחה אבק וכתמים, מה שמבטיח, שהווילונות ייראו כחדשים למשך שנים רבות. מי שגר באזור סואן, ווילון מסוג דואט, יתאים במיוחד בגלל הבידוד האקוסטי, מה שמהווה בו יתרון נוסף. מי שיש לו חלונות משופעים, יוכל לבחור בווילונות הדואט.

ווילון המתאים לשימושים רבים

ישנן קליניקות שמתקינות ווילון דואט היות והוא מתאים מבחינת האפלה, הצללה ומתאים מבחינת ההיגיינית שלו, כי הוא דוחה אבק וכתמים. ווילון זה, מתאים לכל החללים, למעט חדרי אמבט. בחברתנו, תמצאו מגוון רב של ווילונות מכל הסוגים, אשר עשויים להתאים לכל חלל הרצוי לכם, אם בעצוב הבית, העסק, המשרד ועוד. אנו מספקים, אלפי ווילונות בכל שנה ללקוחותינו הקבועים והחדשים המתווספים אלינו. אנו מאפשרים מחירים ותשלומים נוחים לכל לקוח, המעוניין לרכוש ווילון בחברתנו, העוסקת מזה שנים רבות בתחום הווילונות.