מוצרי הצללה

  • 1
  • 21/11/2016
חברת קאירי וילונות

האיזון בין הרצון למלא את הבית שלנו באור שמש ובין הרצון לבודד אותו ממנה הוא אחד המשימות המאתגרות ביותר בתכנון בית. למעשה, לגודל הפתחים בביתנו, ולמיקום שלהם ישנה חשיבות מכרעת על עיצוב הבית שלנו, והיא זו שיכולה להבדיל בין עיצוב טוב לעיצוב כושל.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

בנוסף למיקום ולגודל של הפתחים, חשוב מאוד שנרכוש מוצרי הצללה שיאפשרו לנו לשלוט בכמות האור אותה אנו בוחרים להכניס לתוך ביתנו. מוצרי הצללה הם כל אותם מוצרים שבעזרתם ניתן לווסת בכל רגע נתון את כמות האור הנכנסת באופן שיתאים לנו. מוצרים להצללה מתחלקים באופן כללי לשתי קבוצות:

 

מוצרי הצללה פנימיים

 

תחת הכותרת של מוצרי הצללה פנימיים נכנסים וילונות על שלל סוגיהם, תריסים ונציאנים ועוד מוצרים דומים. כמשתמע משמם, מוצרים אלו ממוקמים בצד הפנימי של חלונות ביתנו. בנוסף לעובדה שמוצרים אלו מסייעים לנו לווסת את כמות האור הנכנסת, למוצרים אלו השפעה גדולה על העיצוב הפנימי של ביתנו. בחירה מוצלחת של ווילונות יכולה להעשיר את המראה של ביתנו, ולהעניק לו מראה ייחודי ומרשים. מנגד, בחירה שאינה מוצלחת יכולה לפגוע במראה של ביתנו.

 

מוצרי הצללה חיצוניים

 

פרודקטים של הצללה חיצוניים כוללים את כלל סוגי התריסים. באופן כללי ניתן לחלק את התריסים לשני סוגים: תריסי גלילה ותריסי רפפה. תריסי גלילה נסגרים ונפתחים באמצעות רצועה ידנית או מערכת שליטה חשמלית. התריס נגלל לתוך חלל הממוקם מעל החלון עליו התריס אמור להגן. תריסי רפפה הם שלבים שניתן לקבוע בדיוק את הזווית שלהם, ובכך לשלוט באופן מושלם על כמות האור שתכנס לתוך ביתנו. כמובן ששני סוגי התריסים מתחלקים בעצמם לעוד הרבה תתי כותרות, אך העקרונות המרכזיים בתוך כל אחת מתתי הקטגוריות דומים.

 

וויסות חדירת השמש

 

מוצרי הצללה, חשובים מאוד לוויסות חדירה של אור שמש לתוך הבית, אך חשיבתם אינה מסתכמת אך ורק בפונקציה זו. פרודקטים חיצוניים של הצללה שומרים על חלונות ביתנו מפגעי מזג אוויר שונים, ומפגיעות אחרות. בנוסף, מוצרים חיצוניים מהווים מרכיב חשוב מאוד בבידוד טמפרטורת הבית. למעשה, סגירה של התריסים יכולה לשפר באופן ניכר את הבידוד של ביתנו ולחסוך לנו בעלויות של חימום וקירור. יתרון נוסף של מוצרים אלו חיצוניים נוגע לתחום הביטחון. מוצרי הצללה חיצוניים מקשים מאוד על פורצים המעוניינים לחדור לתוך ביתנו. אין הכוונה שלחלוטין אי אפשר להתגבר עליהם, אך סביר להניח שפורץ שיבחין בבית שהתריסים בו מוגפים יחשוב פעמים בטרם הוא יתחיל לכלות את זמנו על ניסיון להתגבר על תריסים אלו.

 

הצללה רוכשים בקאירי ווילונות

 

קאירי ווילונות היא חברה ותיקה המתמחה בייצור ומכירה של מוצרים להצללה במגוון רחב של דגמים ובאיכות ללא פשרות. החברה מספקת מענה לכלל צרכי ההצללה תוך שימת דגש על מציאת פתרונות חכמים ויצירתיים. אז בואו עוד היום אלינו לסניף ותיהנו ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר, ומשירות מקצועי ואדיב שלא ניתן להתחרות בו.

 

עוד מקאירי וילונות: הכנסו למידע נוסף על וילון בשלל עיצובים מיוחדים ומקוריים

Save