וילונות מעוצבים

  • 2
  • 21/11/2016
וילונות אורגון

הכנסת וילונות מעוצבים לבית היא אחת הדרכים הקלות, אך היעילות ביותר, לשנות את האווירה בבית בהתאם לרצון הדיירים. הוילונות מגיעים היום בגימורים גבוהים ומיוצרים מחומרים איכותיים, הם מגיעים בשלל צבעים, אינם תופסים מקום בחלל הבית ומשמשים הן לנוי והן לוויסות כמו האור בחדר.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

בשל היתרונות של וילונות מעוצבים, ניתן למצוא אותם גם במשרדים, חדרי ישיבות, חדרי המתנה ואולמות כנסים. בחירת וילון מתאים, אם כן, היא מצד אחד פשוטה, בשל המגוון הגדול של הוילונות שקיימים, אך המגוון הזה יכול גם לבלבל וללא הכוונה מקצועית, ייתכן ותרכשו וילון שלא כל כך מתאים לצרכים שלכם, או בעלות שתהיה גבוהה מדי.

 

וילונות מעוצבים מכל הסוגים

 

על מנת לבחור וילונות שמתאימים לחדרי הבית, לעסק או למשרד שלכם, צריך להכיר את הסוגים השונים הקיימים בשוק ולהכיר את הפרמטרים, על פיהם נבחן אותם. אחד הסוגים האלגנטיים ביותר בקטגוריה הזו הוא הוילונות הרומיים. וילון רומי מורכב ממלבנים גדולים של בד, המכסים את החלון לכל אורכו בצבע אחיד, בשני גוונים או בהדפס שכולל כמה צבעים. וילון מהסוג הזה מומלץ לחלל שרוצים להשרות בו אווירה נינוחה וביתית. סוג נוסף של וילונות במגוון סגנונות הוא וילון סילואט. וילון זה מורכב למעשה מתריסים שנפתחים באופן אנכי ובכך מאפשרים כניסה- או חסימה כמעט מלאה- של אור שמש. בתחום הסינון, וילון הדואט נחשב ליעיל ביותר. הודות למבנה החכם שלו (המבוסס על חללים המותקנים בתוך הוילון), הוילון מאפשר לא רק סינון אור מלא, אלא אף בידוד תרמי ובידוד אקוסטי. בכך, הוילון לא רק תורם לתאורה בחדר ולהרגשה הכללית, אלא מסייע גם בשמירת טמפרטורה נוחה בחלל החדר מה שרלוונטי יותר בעונות הקיץ והחורף. בבחירת סוג הוילון, עלינו לחשוב על כמה פרמטרים- מנגנון הפעלה: האם הוילון נפתח לעיתים קרובות, או שעליו להישאר תמיד למטה או תמיד למעלה? צבע: האם דרך הוילון אנחנו רוצים לשדר רוגע, או דווקא להביע יצירתיות מתפרצת? האם הוילונות צריכים לאטום לחלויטן את החדר בו הם נמצאים, או רק לצמצם את כניסת האור באופן חלקי? באילו חומרים אנו מעוניינים? האם חשוב לנו שיהיו חסיני אש? שאלות ואחרות יכולות לעזור לכם בתהליך הבחירה ויכולות להיות מוצגות גם מצד אנשי המקצוע, שמוכרים לכם את הוילונות ומתקינים אותם אצלכם.

 

וילונות במגוון עיצובים רק בקאירי וילונות

 

קאירי וילונות הפכה לשם נרדף לאיכות ולמקצועיות ללא פשרות, שעל בסיסן מוגש לכם מבחר גדול של וילונות. וילונות לבית או למשרד, וילונות סולידיים או בצבעים לא שגרתיים, בהפעלה חשמלית או ידנית, כל זאת ועוד נמצא אצלנו וכל סוג וילון שתרצו, יותאם לתנאי החדר בו הוא יוצב. הנסיון רב השנים והכמות הגדולה של הלקוחות המרוצים, שגדלה באפן תדיר, מדברים בעד עצמם.

 

לחצו כאן למידע נוסף על עיצוב וילונות במגוון עיצובים מקוריים

Save