וילונות למשרד

 

במשרד אנחנו מעבירים חלק ניכר משעות היום- אנחנו פוגשים אנשים, מקיימים ישיבות וסוגרים עסקאות. בקיצור, המשרד הוא מקום העבודה שלנו. כמו שבמהלך העבודה, אנחנו משתדלים להביא את התפוקה הטובה ביותר שלנו, כך גם אנחנו צריכים לשים לב לעיצובו של המשרד. עיצוב נכון של המשרד משדר אווירה רצינית, עניינית ואמינה, שעוזרת לעסק לפרוח ולהצליח. בתוך עיצוב המשרד, יש גם מקום לחשוב על וילונות למשרד ולהוסיף או לשדרג את הוילונות הקיימים.

 

איך לבחור וילונות למשרד?

 

ההיצע הרב של וילונות לעיצוב המשרד, עשוי פשוט לבלבל הרבה בעלי משרדים. ישנה השפעה רבה על העיצוב בקרב העובדים והמנהלים של משרדים רבים. ווילון המיועד למשרד, יכולים לתרום בשני מובנים, האחד הוא שישנם הרבה עובדים שמבלים את רוב שעות היום ואפילו עד הערב במשרד, מה שצריך לגרום להם, להרגיש נינוחים והאווירה תהיה מרגיעה, כך שיוכלו להתרכז בעבודתם, השנייה היא בקרב הלקוחות ומי שמגיע לביקור. מי שמעוניין ליצור גם רושם חיובי על לקוחותיו, יהיה חייב למצוא ווילונות מעוצבים, אשר יתאימו במיוחד למשרד.

לא בטוחים באילו ווילונות לבחור למשרד?

 

יש לבחור ווילונות שיתאימו לחדרים השונים, למשל בחדר הישיבות, יש לבחור בווילון אלגנטי שיהיה מתאים גם להאפלה מלאה, כאשר ישנן מצגות שיש להציג בחדר זה. וילונות ורטיקליים, מתאמים להרבה משרדים ויוצרים את האווירה המתאימה הן לעובדים, למנהלים ולחללים הנוספים. בחברתנו, אנו מתאימים ווילונות לסוגי המשרדים השונים ומעניקים ייעוץ מקצועי ומתקין מטעמנו , אשר יתקין אותם בדיוק המרבי. תוכלו לקבל הצעת מחיר, לאחר שהתרשמתם מהמבחר הרב של הווילונות.

 

וילונות אלה יכולים להיות מותקנים לשליטה על כמות אור השמש הנכנסת פנימה, או לשם יצירת פרטיות. בהתאם, הם יכולים להיות מותקנים מעל לחלון או בקירות זכוכית. מבחינת מנגנון ההפעלה, אפשר למצוא וילונות שמופעלים על ידי מנגנון חשמלי וכאלו המופעלים האופן ידני. כך או כך, חשוב לוודא שהמנגנון מותקן על ידי איש שירות מיומן, מחברה מוכרת וותיקה. במשרד האישי, כמו בבית, בכל יום נעשות הזזות של הווילונות. הדבר נכון במיוחד במשרדים המשמשים כמה עובדים וגם בחדרי ישיבות- שם ייתכן ויזיזו את הווילונות בתכיפות גבוהה יותר. בנוסף, וילונות שבורים, קרועים או כאלו שתקועים באמצע החלון, משרים אווירה לא רצינית, שתפגע בתדמית שהעסק ירצה לשדר. סוגי וילונות נפוצים לשימוש משרדי הם תריסים ונציאנים ווילונות ורטיקליים (אנכיים).

 

התריסים הוונציאנים, שהם מוכרים ונפוצים מאוד, עשויים מחומרים כמו בד ועץ, שכשאלו העשויים מעץ הם איכותיים יותר ומשדרים יוקרה. וילונות ורטיקליים ניתנים לסיבוב עד מאה ושמונים מעלות והם מגיעים במבחר סוגי בדים וצבעים. בנוגע לצבעי הווילונות, כאן העניין כבר נתון לשיקולם של בעלי המשרד, לפי סוג העבודה המתבצעת בו. ישנם מקצועות סולידיים ורציניים, כגון עריכת דין וחשבונאות, שעבורם מומלץ השימוש בווילונות לבנים או אפורים. לעומתם, ישנם מקצועות שמבוססים על יצירתיות, או כאלו שעוסקים בתכנים ויזואליים (כגון עיצוב, מקצועות היופי, גרפיקה ומשרדי פרסום). למשרדים כאלו, העדיפות היא להשתמש בווילונות בצבעים שאי אפשר להתעלם מהם, או בווילונות שיש עליהם הדפסים בולטים. עניין נוסף קשור לתחזוקת הווילונות- וילונות מלוכלכים או מלאי אבק משדרים מסר לא רציני ועל כן כדאי לבדוק, האם ואיך מנקים את הווילונות שאתם רוכשים. יש וילונות שניתן לנקות במשרד באופן עצמאי וישנם כאלו שמצריכים פירוק והובלה לבית עסק המתמחה בכך. מי שמתקין לכם את הווילונות אמור ליידע אתכם לגבי כך.

 

בחברת קאירי תמצאו וילונות לכל מטרה

 

אנחנו, שעוסקים בפתרונות הצללה זמן רב מאוד, יודעים עד כמה וילונות למשרדים יכולים לעשות את ההבדל. אצלנו, תמצאו מגוון רחב של וילונות למשרדים ואף תוכלו להשיג וילונות בהזמנה מיוחדת. הווילונות האיכותיים שלנו מגיעים עם שירות מקצועי לכל אורך הדרך ובליווי מחירים משתלמים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה ההולכת וגדלה של לקוחותינו, המרוצים מהמוצרים והשירותים הנלווים, המוענקים על ידינו.

 

לחצו כאן למידע נוסף ולקטלוג של וילונות לחדר שינה בשלל סגנונות שונים