תחום הטקסטיל לעיצוב הבית, הפך להיות פופולרי ודומיננטי. וילון הינו פריט עיצובי השייך להלבשת הבית וכן, מיועד להצללה ולשמירה על פרטיות. לרוב, הווילונות עשויים מבד וניתן למצוא בדים טבעיים, סינטטיים, או שילוב של שניהם יחד. ניתן למצוא בדי תחרה שקופים, או בדי שיפון שקופים לחלוטין. ניתן למצוא וילון כפול, כלומר, שיש לו בד אטום מתחת לבד העליון, מה שמקנה החשכה מוחלטת של החדר ביום שמש חם. יש וילון שמתאים לחורף שיאופיין מבדים עבים יותר ויש כאלה ווילונות שמתאימים לקיץ והם יאופיינו בבדים קלילים ואווריריים יותר. חשוב להתאים את הבדים הרצויים לכם, אם אתם מעוניינים בבד טבעי, או בוילון דקורטיבי ועשיר מהרבה בדים נשפכים ובדוגמאות שונות ומרהיבות. ניתן לרכוש וילון מוכן, אך ניתן להזמין אותו גם ממעצבי וילונות בהזמנה מיוחדת על פי טעמכם האישי. וילון קיים בהיסטוריה כבר אלפי שנים וניתן לראות כי הוא היה משמש לקישוט של ארמונות ובתים כבר אלפי שנים.

Save

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

וילון איכותי העשוי מבד

 

וילון העשוי בד, יכול לשנות את האווירה. ניתן למצוא ווילונות מבדים טבעיים בטקסטורות ועובי שונה. יש כאלה שאוהבים את הווילונות שלהם, כשהם עשויים מבדים טבעיים, מה שגורם לחמימות ולעיצוב כפרי יותר של הבית. אם תדעו לבחור נכון את הווילונות שלכם, תחוש בשינוי מדהים בביתכם, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת ההצללה. ניתן למצוא ווילונות שונים במדים למטרות שונות כמו:

 

– ווילונות בד תלויים
– ווילונות גלילה
– ווילונות רומאיים
– ווילונות וונציאנים מעץ או ממתכת
– ווילונות וורטיקליים

 

יש לציין, כי עולם הווילונות הינו תחום נרחב וכל העת, ניתן למצוא סגנונות וחידושים שונים בעיצוב אם בדוגמא, בסגנון או בחומרי הגלם מהם עשויים הווילונות. שינם מוסדות שונים שיש להם ווילונות ייעודיים, כמו למשל וילון המעכב בעירה, וילונות חשמליים שנפתחים ונסגרים באמצעות שלט רחוק או מתג, ווילונות אנכיים שניתן לקבוע את מקום עצירת הוילון, כך שייכנס מספיק אור אך עדיין החדר יישאר מוצל. אם כבר החלטתם כי אתם מעוניינים לרכוש וילון, חשוב כי תרכשו בחנות שיש בה גם מתקין ווילונות. מומלץ לרכוש ווילונות בחנויות שבהן מעצבים ומייצרים וילונות, היות והיתרון שלהם, גלום גם במחיר שכן, אתם חוסכים את פער התיווך בין היצרן, לבין המשווק והמתקין.

 

אם כבר לקנות אז רק אצל קאירי וילונות

 

אם כבר החלטתם לרכוש וילון או כמה ווילונות לבית, כדאי כי תגיעו לחנות או עסק שיש לו את כל סוגי הווילונות הקיימים בשוק. אחד המקומות הבטוחים והטובים, לרכוש בהם ווילונות, הוא קאירי ווילונות. קאירי הינו בית עסק משפחתי וותיק לווילונות. העסק כבר מתנהל במשך שני דורות והוא בעל ניסיון עתיר שנים בתחום הווילונות. תוכלו למצוא מענה הולם ומקצועי, לכל צרכי ההצללה ובדקורציה, תוך התמקדות בפתרונות חכמים. ניתן למצוא בקאירי ווילונות, שירות מקצועי ואדיב והחברה, מספקת את הווילונות המיוחדים שלה למעצבי פנים ידועי שם, אדריכלים וקבלנים.

 

לחצו כאן  למידע נוסף על וילונות בראשון לציון בתנאי ייצור גבוהים