וילון למטבח

  • 1
  • 21/11/2016
וילונות למטבח מבית קאירי וילונות

סיום של שיפוץ או עיצוב המטבח אינו מסתיים ללא התקנת וילון למטבח. המטבח הוא אחד החללים המרכזיים ביותר בבית. יש למסגר את חלונות המטבח ולקבל עיצוב ואור נעים שאינו מסנוור ואף, ניתן לגרום להצללת חלונות המטבח, באמצעות וילון למטבח במגוון דוגמאות וחומרי גלם.

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

 

הבחירה של וילון למטבח, תלויה בטעם האישי שלכם, הגודל ומיקום החלונות וכן, של סגנון המטבח עצמו. יש להתאים במדויק את סוג הוילון לסגנון המטבח, למשל וילון בסגנון מודרני, יתאים למטבח מודרני, וילון כפרי יתאים למטבח כפרי וכן הלאה. חשוב כי תהיה הרמוניה מושלמת בין הריהוט לסוג הבד והוילון שתבחרו או לחומרי גלם אחרים שמהם יהיה מיוצר אותו וילון. ניתן למצוא וילונות כותרת למטבח, או ווילונו כפולים עם בד כפול שהחלק התחתון יהיה אטום, למי שמעוניין בהצללה מוחלטת בשעות מסוימות של היום, במיוחד בימי הקיץ החמים. כדאי לשים לב בבחירת הוילונות, לא רק לצבע, כי אם לבד עצמו שיהיה מתאים. למשל, אם יש לכם חלל קטן במטבח, ווילונות בהירים, יגרמו לחלל המטבח שלכם להיראות מרווח יותר.

 

להפוך את המטבח למקום מעוצב יותר

 

יש לציין כי וילון למטבח, הפך להיות פופולרי יותר בעת האחרונה ולבטח נתקלתם בלא מעט מטבחים שיש בהם וילון מעוצב שמתאים לסוג המטבח ולחלל .יש לציין, כי ווילונות למטבח, הם עולם ומלואו, ניתן למצוא מגוון דגמים מיוחדים ועיצוביים שלבטח, אחד מהם ימצא חן בעיניכם ויתאים למטבח שלכם. חשוב, כי הווילונות לא יהיו חד גוניים ומשעממים, ניתן למצוא מגוון רב של ווילונות המיועדים למטבח בשלל צבעים, בדים וגוונים. חלונות המטבח, אמורים לספק אור ואוורור והם נמצאים קרוב למשטחי העבודה, הווילונות, עלולים לספוג ריחות של בישול, עשן ולחות ולכן, יש למצוא וילון שיהיה איכותי ועמיד ומחומרים שיהיה קל לנקותו או לכבס אותו, אפילו במכונה וכן, יהיה קל להרכיב אותו. שי לתכנן היטב ולהתייעץ עם מוכרי הווילונות או מעצבי הווילונות שמהם תזמינו את הוילון. ניתן להתקין ווילונות רומאיים למטבח, שמעניקים תחושה חמימה ומראה עשיר ביותר והם פרקטיים מבחינת הצללה. הבדים של ווילונות רומאיים נוחים לניקוי ואינם נחשפים מהר ללכלוך ולחות, מה שעושה אותם מתאימים ביותר לאזור המטבח. מי שאינו מעוניין להשתמש באריגים כוילון לעיצוב המטבח, יוכל להשתמש בתריסי גלילה העשויים מעץ או חומרים אחרים וכן, יוכל להשתמש גם בווילונות ונציאנים.

 

רכישת וילונות מטבח מעוצבים

 

יש לרכוש וילון מחברות ידועות, כאלה שמייצרות ומייבאות את הווילונות העדכניים ביותר, כמו חברת ווילונות קאירי העוסקת בתחום הווילונות מזה כשני דורות. תוכלו למצוא את מגוון הווילונות לחללי הבית השונים, אם לסלון, למטבח ולחדרי השינה וכן, למשרד או לחברה שלכם. תוכלו לקבל ייעוץ מקיף מהצוות המיומן של חברת קאירי וילונות שישמח לשרת אתכם, לייצר או לשווק לכם וילונות שיתאימו בדיוק לעיצוב הבית שלכם.

 

לחצו כאן לאינפורמציה נוספת על וילונות למטבח בשלל עיצובים מיוחדים

Save