וילון חשמלי

  • 1
  • 21/11/2016

עולם הווילונות הוא עשיר, ניתן למצוא מגוון רב של ווילונות מכל מיני חומרי נגלם ומטכניקות שונות ויעילות, כמו וילון חשמלי, אשר יקל עלינו בהפעלה ויעניק לנו את הצל או האוטר הדרוש לנו, בחללים השונים, אם בבית או במשרד. וילון עם מנגנון חשמלי, מגיע עם מנוע חשמלי ולחצן הפעלה ויש כאלה שמגיעים עם שלט רחוק, מה שמקל עוד יותר את השימוש בהפעלת וילון שהוא חשמלי. יש לציין כי הוילון החשמלי הוא מבין האיכותיים והמשוכללים ביותר שקיימים בשוק. היום, בעידן של בית חכם, יש יותר דרישה עבור וילון חשמלי. ישנה אוכלוסייה למשל שקשה לה להפעיל את הוילונות באופן ידני, כמו קשישים או נכים, הפתרון הטוב ביותר עבורם הוא פתיחה של הוילון החשמלי באמצעות שלט רחוק, בלחיצת כפתור אחת. חיבור הוילון למערכת של בית חכם, מתאפשרת בקלות. גם שיפור המראה של הבית, יהיה באמצעות הפעלה מרחוק של הווילונות, התריסים ומערכות שיש לתפעל אותן עם שלטים רחוקים.

Save

נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

וילון חשמלי אינו בגדר של גאדג'ט

 

אוטומציה של מכשירים שונים בבית, כמו וילון עם מנוע זה כבר אינו בגדר של גאדג'ט ישנה הרבה פרקטיות, חיסכון ומניעה של קלקול הוילון, כאשר משתמשים בו במערכת חשמלית כמו שלט רחוק. עם הזמן, הצפי הוא שעל המערכות שלנו בבית, יפעלו באוטומציה מלאה וזה רק עניין של זמן. כאשר אנו מדברים על וילון מסוג זה הכוונה היא לוילון ונציאני שניתן לגלול אותו כלפי מעלה או מטה, בכדי לסגור או לפתוח אותו לרמת האור או הצל הרצויים לנו. וילונות חשמליים איכותיים, יכולים להיות גם ווילונות רומאיים, פליסה ואפילו ווילונות בד, שניתן לחבר להם מערכת של מנוע ושלט רחוק. אם מדובר על וילון העשוי מבד, ניתן לפתוח אותו לשני הצדדים. חשוב כי המנוע של הוילון החשמלי, יהיה חזק דיו. על מנת שהוילון החשמלי, יעבוד לאורך זמן, יש למצוא יצרנים של וילונות חשמליים שמוכרים את המנוע החזק והמשוכלל ביותר, כך שלא תהיינה לכם תקלות במשך הזמן.

 

להפעיל את הוילון מכל מקום בבית מבלי לקום מהכיסא

 

ווילונות חשמליים, יכולים לשמש כאמצעי אבטחה יעיל. תוכלו להפעיל וילון חשמלי מבלי לקום מהכיסא. ישנן מערכות בקרה משוכללות שניתנות לכיוון באמצעות טיימר שיכול לפתוח ולסגור את הווילונות החשמליים, בכל שעה ביום שהיא שעה קבועה. קרני השמש החזקות, עלולות לפגוע ברהיטים וכן, שמירה על אוויר קריר בבית היא חיונית, גם כאשר הדיירים אינם נמצאים בו.

 

רכישת וילון עם מנגנון חשמלי רק מקאירי ווילונות

 

קאירי ווילונות עוסקת בייצור, ייבוא ועיצוב ווילונות וכן, מכירה והתקנה של כל סוגי הווילונות הקיימים בשוק. ניתן למצוא פתרונות הצללה דקורטיביים ופרקטיים אם לבית, או אם למשרד. קאירי וילונות, הינה סוכנת מורשה של חברת אורגון. העסק של קאירי וילונות, נמצא בבעלות משפחתית, מזה כשני דורות והיום, הדור הצעיר, מנהל את העסק שניחן, בניסיון, ידע רב ותפישה עיצובית ומודרנית שהיא פופולרית בעידן זה.