וילונות למטבח

 

מעת לעת, במסגרת השינויים שאנחנו עושים בבית, ייתכן ונרצה גם לשנות את עיצובו של המטבח שלנו. היום, ישנה ההכרה, שזהו כבר לא חלל עבודה בלבד, כמו שהיה בעבר. המטבח היום, כמו כל חדר אחר בבית, יכול להציג סטנדרטים עיצוביים גבוהים ביותר- בין אם מדובר ב"מטבח של פעם" בסגנון הכפרי, בסגנון המודרני הנפוץ היום, או בכל סגנון עיצובי שמתחשק לכם. בכל מקרה, לשם השלמת הקו העיצובי של המטבח, מומלץ להוסיף וילונות למטבח. למעשה, מעצבי פנים רבים משתמשים בוילונות במטבח, על מנת לחזק את הקו העיצובי של המטבח.

וילונות למטבח זה לא מה שחשבתם

 

בדרך כלל, החלונות במטבח הם צרים וממקומים מעל לשיש, שבו יש גם את הגז ואת הברזים. לכן, מבחינה אינטואיטיבית, המחשבה היא שוילונות לא יתאימו למטבח מפני שהם נרטבים, הם מתלכלכים וסופגים את ריחות הבישול. למרות זאת, ישנם היום הרבה וילונות לעיצוב המטבח המתאימים לתנאי העבודה בו- כאלו שעשויים מחומרים שקל לקנות, או כאלו שניתנים להרמה באופן קל, מה שמאפשר להגן עליהם מפני נזקים. סוג נוסף של וילונות שיכול להתאים למטבח הוא וילונות חסיני אש אם החלון קרוב לגז, להבה אחת עלולה להיתפס בוילון וכאן יכולה להתרחש דליקה גדולה. וילון חסין אש הוא אמצעי בטיחות, שיכול גם להשתלב יפה בקו הכללי של המטבח. הוילונות יכולים להיכנס למטבח שלכם גם באופן אחר- הם יכולים לכסות את פתח הכניסה של המטבח ולשמש כמעין דלת דקורטיבית, או לחסום ריחות שעולים מן המטבח. אם הוילון שלכם מיועד למלא את הפונקציה השנייה, הרי שוילון מבד עבה יותר יתאים לעניין זה. וילון שמוצב במעבר בין המטבח לחדר אחר, צריך להתכתב גם עם העיצוב של החדר שצמוד למטבח. אם המטבח והחדר הצמוד (סלון או מסדרון) מעוצבים באותו קו, המישמה קלה יותר, אך למקרה שהמטבח הוא כפרי והסלון מודרני, למשל, כאן כבר ישנו צורך לבחור בצבעים נייטרליים יחסית, שיתאימו לשני הסגנונות. כך או אחרת, כדאי לוודא שהוילונות עשויים מחומרים שקל לכבס, שכן וילונות מטבח- בניגוד לוילונות בחדרים האחרים- צריכים נקיון בתדירות גבוהה יותר. מכיוון שהוילונות צריכים למלא אחר דרישות שהן מעט שונות מאלו של וילונות רגילים, חשוב את הוילון למטבח תרכשו מבית עסק מהימן, שמחזיק בידע מקצועי רב, בנסיון ובמבחר הוילונות שיתאימו למטבח, מבחינה פונקציונלית ועיצובית.

 

כאשר מחפשים פתרונות הצללה למטבח, זה ממש לא משנה איזה סוג של ווילון גלילה תבחרו בתור ווילון למטבח, יש למצוא ווילונות, בעלי מראה אלגנטי, נקי ומוקפד, מה שישמש כתוספת עיצובית נאה, למראה של המטבח שלכם. ניתן למצוא, כמה סוגים של ווילונות גלילה שעשויים להתאים במיוחד למטבח, חלק מהווילונות הם: ווילון רומאי, ווילון דואט, ווילון ונציאני. בגלל העיצוב המתקדם, ניתן למצוא את הווילונות הללו, במגוון רב של צבעים, חומר גלם והדפסים שונים. חשוב לשאול לגבי התחזוקה ולמצוא ווילונות שיתאימו במיוחד למטבח, היות ומדובר באזור שהוא מלא לחות ונוטה להתלכלך מהר. ניתן לראות באולמי התצוגה של חברתנו, ווילונות לכל חללי הבית את החומר האיכותי מהם עשויים ווילונות המיועדים למטבח, כך שהם מחזיקים מעמד לשנים.

 

קאירי וילונות גם למטבחים

 

כחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב, חברת קאירי וילונות מספקת פתרונות הצללה למגוון חללים, בעלי מאפיינים שונים. בין השאר, ניתן למצוא אצלנו גם קולקציה מזמינה של וילונות למטבח. אנחנו מתחייבים להציג בפניכם את הוילונות המתאימים ביותר למטבח הפרטי שלכם, להתקין אותם אצלכם באופן שיחזיק מעמד לאורך זמן ולעמוד לרשותכם בכל שאלה לפני, במהלך ולאחר הקנייה שלכם אצלנו.

 

לחצו כאן למידע נוסף ולקטלוג של וילונות סאן סטריפ במגוון עיצובים מקוריים