וילונות לבית

 

וילונות לבית הם אביזר נפוץ מאוד, שמשמש לכמה תפקידים- הוא משלים את הקו העיצובי של הבית, הוא משמש להצללה מפני אור השמש וגם יוצר פרטיות. בניגוד לשיפוץ או ריהוט חדש, שמצריכים ממון רב ומאמץ גדול, הכנסת וילונות לביתנו היא זולה וקלה, כך שאפשר להחליף וילונות כמה פעמים שרוצים.

 

הלבשת הבית, הפכה להיות מתקדמת והעיצוב גם כן. ניתן למצוא שילובים מוצלחים של שפע בדים והרכבים. בין הבדים השונים של וילונות לעיצוב הבית, ניתן למצוא בדים טבעיים כמו הפשתן והבוקלה, או בדים סינטטיים במאת האחוזים שהתחזוקה שלהם, קלה מאוד. ניתן למצוא הרבה הדפסים, בדי האפלה ועוד. עיצוב ובחירה של ווילונות המיועדים לתלייה בחללי הבית השונים, יש לקחת בחשבון, כמה מרכיבים חשובים כגון, צד ההסתה של הווילון, מיקום תלייתו בחירת סוג טבעות התלייה, צורת הנפילה הנכונה של הבד באותו נחלל בו יהיה הווילון ועוד.

עמידות גבוהה לקרני השמש

 

גם זה הוא היבט חשוב עבור וילונות לשדרוג בית. ישנם תהליכי ייצור של ווילונות , הגורמים להם להיות עמידים בתנאי השמש. בגלל החומרים השונים מהם עשויים הבדים והטכנולוגיה המתקדמת, ניתן לנקות את הווילונות בקלות, כך שאין צורך בהוצאות מיותרות על ניקוי יבש. חשוב, כי בעת בחירת הווילונות יש לתת תשומת לב מיוחדת לעמידות נגד אש ולבדוק את תו התקן. בחברתנו, תוכלו לרכוש את הווילונות, מחנויות ידועות למכירה ועיצוב ווילונות, כך תהיו בטוחים כי רכשתם וילונות מעוצבים ואיכותיים לבית.

 

בחירת וילונות לבית

 

לכל חדר בבית ישנם חלונות שונים, כך שבקניית וילונות לביתנו, יש למצוא וילונות שיתאימו למאפייניו של כל חלון. בחירת הווילון מורכבת מגודל החלון, כמו גם מכיווני השמש בדירה- חלונות שפונים לכיוון דרום, למשל, זקוקים לווילונות עבים יותר מווילונות לחלונות צפוניים, כי הם צריכים לסנן אור חזק יותר. עיצוב הווילון משפיע גם כן על הבחירה- האם סגנון הווילון שבחרנו משתלב עם הקו הכללי של החדר? כל חדר הוא בעל אווירה אחרת- הסלון, למשל, יכול לשדר מודרניות ועכשוויות, בעוד שהמטבח יכול להיות ביתי וחמים וחדר השינה הוא רומנטי ואינטימי. עבור חדרי ילדים וחדרי תינוקות, כדאי לשלב וילונות בצבעי פסטל רכים, שיעניקו מצד אחד אווירה עדינה ומצד שני יכניסו שמחה לחדר שלהם. אווירה רגועה תעזור להם לישון בשלווה. לחדרים אחרים, כדאי לבחור וילונות בצבעים ניטרליים (כמו לבן או שמנת), מאחר ואלו צבעים שמשתלבים בסגנונות עיצוביים רבים. כך, נוכל להשאיר את הווילונות והם יתאימו לכל עיצוב חדש של החדר. שוק הווילונות מורכב מווילונות מסוגים שונים, הנבדלים בעיצוב שלהם ו אופן הפתיחה והסגירה שלהם. ישנם וילונות שפועלים על בסיס מנגנון ידני או חשמלי (כמו וילון רומאי), יש וילונות שאפשר לווסת בהם את כמות האור הנכנס דרכם (כמו וילון סאן סטרפ, שעשוי משכבות של בד רשת ובד אטום) וישנם וילונות שמשדרים אווירה יוקרתית ומכובדת (כמו וילון טרקלין). הווילונות הקיימים היום בשוק מיועדים צא רק לחלונות הסטנדרטיים שאנחנו מכירים, אלא גם לחלונות שנמצאים מתחת לתקרה לא ישרה (אלכסונית). במקרה ואתם מעוניינים בהתקנת וילון מתחת לתקרה אלכסונית, יש צורך בהזמנת מומחה הביתה, שיידע להעריך את אופן ההתקנה הנכון ואת המידות הנדרשות.

 

וילונות לבית אצל קאירי

 

חברתנו מציעה, מזה עשרות שנים, מגוון איכותי ועשיר של מוצרי הצללה. המוצרים הנמכרים אצל קאירי ניתנים להפעלה הן באופן ידני והן באופן חשמלי והם עשויים מהחומרים הטובים ביותר, כדי להבטיח הצללה מרבית ותרומה עיצובית מרבית לבית. חברתנו משלבת בין ניסיון רחב לבין התאמה לדור העתיד ו וילונות החשמליים של החברה משתלבים בסביבת "הבית החכם". עוד בטרם תגיעו לבית העסק, תוכלו להתרשם מהשירות המקצועי והמיומן של חברתנו, כשתוכלו להיעזר בסימולטור שבאתר, כדי להתאים לכם את הווילונות אל הבית. קניית מוצרי הצללה לבית אצלנו היא השקעה קטנה, שתשדרג לכם באופן משמעותי את החדר בבית או את כל הבית.